Voor reparatie, onderhoud
en banden van je auto!

Profile Tyrecenter DBS

15 retail vestigingen

Profile DBS is specialist in banden en auto onderhoud voor alle soorten voertuigen. Wij bieden een buitengewoon breed assortiment van kwaliteit-, budget- en huismerkbanden, waaronder winterbanden, zomerbanden en 4-seizoenenbanden. Het specialisme schuilt echter vooral in de hoogwaardige bandenservices. De organisatie investeert continu in de ontwikkeling van nieuwe banden en daarmee gepaard gaande services. Profile DBS verbetert haar service continue. Het bandenadvies is merkonafhankelijk en dat maakt de organisatie uniek. Profile DBS heeft oog voor jouw belangen, maar ook voor het milieu.

Wij zijn thuis in alle merken en typen auto’s en bedrijfswagens

Profile is een franchiseformule die werkt met betrouwbare ondernemers zoals DBS. Wij behandelen klanten als onze gasten. Niet alleen met goede koffie, maar ook met gratis WIFI en een comfortabele ontvangstruimte. Goede service, begrip en transparantie vinden wij belangrijk. Weten waar je aan toe bent, zo werkt het bij DBS. Ook voor jou als fleetowner / wagenparkbeheerder en mkb-er.

Onze vestigingen

Adresgegevens
Loonsduinseweg 573-577
2571 AH  Den Haag

010 – 318 7500
henze@profile.nl

Adresgegevens
Maxwellstraat 50
3316 GP Dordrecht

010 – 318 6900
dordrecht@profile.nl

Adresgegevens
Vossendaal 27
4877 AA Etten-Leur

010 – 318 7700
etten-leur@profile.nl

Adresgegevens
Moezelweg 175
3198 LS Europoort Rotterdam

010- 318 6300
europoort@profile.nl

Adresgegevens
Suikerbakkerstraat 12
3194 AK Hoogvliet

010- 318 6400
hoogvliet@profile.nl

Adresgegevens
Oostelijke Randweg 12
4782 PZ Moerdijk

010 – 318 6500
moerdijk@profile.nl

Adresgegevens
Laurens Janszoon Costerstraat 6a
3261 LH Oud-Beijerland

010 – 318 7000
oud-beijerland@profile.nl

Adresgegevens
Nieuwland Parc 89
3355 LJ Papendrecht

010 – 318 7400
papendrecht@profile.nl

Adresgegevens
Taanderijstraat 1A
3133 ET Vlaardingen

010 – 318 7100
vlaardingen@profile.nl

Adresgegevens
Parallelweg 82
3931 MT Woudenberg

010 – 318 6880
woudenberg@profile.nl

Adresgegevens
Vissersdijk 46
4301 ND Zierikzee

010 – 318 7900
zierikzee@profile.nl

Piet van de Pol

Operationeel Directeur

Heb je een vraag of wil je een afspraak maken? Aarzel niet, wij zijn je graag van dienst!

Maak direct een afspraak, bel ons op telefoonnummer +31 (0)10 318 60 00, stuur een e-mail naar info@dbs-groep.nl of gebruik het contactformulier.

Jouw gegevens zijn veilig, lees hier onze privacy- en cookieverklaring.

Wil je deze pagina delen? Dat kan: